Linja-auto kyytit SM-kilpailuihin

Piirin linja-auto on lähdössä SM-lohipilkkiin 9.3.2019 Enonkoskelle,  jos lähtijöitä löytyy 22 henkeä. Ilmoittautumiset oman seuran kilpailuvastaavalle tai sihteerille joka sitten ilmoittaa lähtijät Timo Rinta-Jaskarille 28.2.2019 mennessä. LIIAN VÄHÄN LÄHTIJÖITÄ, EI KULJETUSTA.

SM-pilkkiin Kemiin 6.4.2019 lähtee myös linja-auto, jos lähtijöitä on 20 henkeä. Ilmoittautumisen samoin oman seuran kautta , lähtijät sitten yhdessä Timolle 30.3.2019 mennessä. Puh.050-3498525

Kategoria(t): Yleinen. Lisää kestolinkki kirjanmerkkeihisi.

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Voit käyttää näitä HTML-tageja ja attribuutteja: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>