Hallitus

Pj: Jaakko Knaapila Asematie 108 61120 Louko puh. 050-5408695
jaakko.knaapila@netikka.fi SeSOnki
Siht.: Veli-Matti Mäenpää Paimentie 9 61300 Kurikka puh. 040-5599463 pohjanmaanvapaaajankalastajapiiri@netikka.fi   KUK
Talous: Tapani Pihlajamäki Dahlbontie 117 61170 Alavus puh. 0500-369448 tapani.pihlajamaki@netikka.fi   ASUK
Vara pj: Timo Rinta-Jaskari Poikkikuja 18 61500 Isokyrö puh. 0503498525      timo.rinta-jaskari@netikka.fi LUK

HALLITUKSEN JÄSENET:
- Timo Rinta-Jaskari Poikkikuja 18 61500 Isokyrö puh. 050-3498525
timo.rinta-jaskari@netikka.fi  LUK
-Tarja Huhtala Salamoninkuja 2 A 2 63600 Töysä puh. 040-7182031       tarja.huhtala@no-how.fi  SeSOnki                                                              – Leif Heikkuri Gerbyntie 70 A 65230 Vaasa puh. 040-7048501
leif.heikkuri@netikka.fi  PK
- Jarmo Korpinen Pihlajamäentie19 61300 Kurikka puh.050-4610699  Korpinenjarmo@gmail.com KUK                      – Lars Koski Gåsjärventie 174 68410 Alaveteli puh. 040-5463417
lars.koski@gmail.com TUK
- Olavi Mäki Auringontie 21 64100 Kristiinankaupunki puh. 040-5011778 olavi.antero1@gmail.com  Salar
- Tomi Etelä-Aho Koivurita 4 62100 Lapua puh. 050-3727242
tomppaea@gmail.com LSK
- Pasi Huhtala Sapsalammintie 139 A 63340 Sapsalammi puh. 0500-950877 huhtalapasi@gmail.com   ASUK
- Kari Saarinen  Mäntykoskentie 92 A 61600 Jalasjärvi puh. 040-8643556 kari.saarinen@netikka.fi  JUK
- Jouko Nimetön Laukkosentie 113 63540 Hernesmaa puh. 0400-165484 jouko.nimeton@pp.inet.fi   LeUK
- Martti Laitala Juuttaantie 3 66900 Uusikaarlepyy puh. 0400875426     PKM
- Rauno Hemminki Metsonpolku 3 60510 Hyllykallio puh. 0400-791894
rauno.hemminki@seinajoki.fi    SSPK

VARAJÄSENET:                                                                                                                                                                                                                                                               – Seppo Keltamäki Kasperinviita 17 B 60150 Seinäjoki puh. 0500-165518 seppo.keltamaki@netikka.fi    LUK
- Heidi Pernu Menninkäisentie 5 B 4 60150 Seinäjoki puh. 044-3554109 heidi.pernu@gmail.com SeSOnki
- Reijo Salmela Sepänkatu 6 A 65370 Vaasa puh. 040-5154705
reijo.salmela@netikka.fi  VUK
- Tero Pitkämö Syväniementie 50 61300 Kurikka puh. 040-5073157    tero.pitkamo@netikka.fi  KUK
- Olof Skog Harivägen 67 68700 Terjärv puh. 06-8676475  TUK
- Taisto Kiviniemi Pihlajantie 10 64100 KRS, puh. 040-7237622 taisto.kiviniemi@gmail.com    Salar
- Pekka Kivisaari Mäkipolku 1 62100 Lapua puh. 040-5838986  pkivisaari@elisanet.fi LSK
- Erkki Hietala Katajarinki 24 63400 Alavus puh. 0400-772854
hietala.erkki@pp.inet.fi  ASUK
- Juha-Matti Niemelä Papintie 7 61600 Jalasjärvi puh. 0400-662424 JUK
- Hannes Kaukola Leväjärventie 142 as 1 63500 Lehtimäki puh. 0400-730484 hikauko@japo.fi LeUK
- Tage Björklund Eguatorn 14 B 4 68600 Pietarsaari puh. 050-5947640 t.bjorklund@yahoo.se PKM
- Esa Jaakkola Pakkamestarinkatu 17 A 1 Seinäjoki puh. 0400-142899
esa.jaakkola@netikka.fi SSPK

 

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Voit käyttää näitä HTML-tageja ja attribuutteja: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>