Hallitus

Puheenjohtaja: Veli-Matti Mäenpää, KUK, Paimentie 9, 61300 KURIKKA,
puh. 040-559 9463, v-m.m@netti.fi

Varapuheenjohtaja: Hannu Ala-Honkola, PK, Kuopionkatu 1 A 3, 65350 VAASA,
puh. 045-134 8539, hannualahonkola@gmail.com

Sihteeri: Heidi Pernu, SeSOnki, Munakantie 775, 60450 MUNAKKA,
puh. 044-355 4109, pohjanmaanvapaaajankalastajat@gmail.com

Taloudenhoitaja: Jarmo Korpinen, KUK, Pihlajamäentie 19, 61300 KURIKKA,
puh. 050-4610 699, korpinenjarmo@gmail.com

Tiedotusvastaava: Juha Ojaharju, SVK

Hallituksen varsinaiset jäsenet:
• Timo Rinta-Jaskari, LUK, Poikkikuja 18, 61500 ISOKYRÖ,
puh. 050-349 8525, timo.rinta-jaskari@netikka.fi
• Jarmo Korpinen, KUK, Pihlajamäentie 19, 61300 KURIKKA,
puh. 050-461 0699, korpinenjarmo@gmail.com
• Kari Helander, VUK, Harstadinkatu 4 E 22, 65350 VAASA,
puh. 0400-199 114, kari.helander48@gmail.com
• Raija Pekonniemi, SeSOnki, Ähtärintie 290, 63510 Lehtimäki,
puh. 0400-289 153, raija.pekonniemi@netti.fi
• Hannu Ala-Honkola, PK, Kuopionkatu 1 A 3, 65350 VAASA,
puh. 045-134 8539, hannualahonkola@gmail.com
• Jukka Vähämäki, KUK, Seuratie22, 61230 LUOPA,
puh. 050-536 0030, jukka.vahamaki@netikka.fi
• Lars Koski, TUK, Pränkärintie 6, 68410 ALAVETELI,
puh. 040-546 3417, lars.koskiab@gmail.com
• Olavi Mäki, Salar, Auringontie 21, 64100 KRISTIINANKAUPUNKI,
puh. 040-501 1778, olavi.antero1@gmail.com
• Juho Kotila, LUK, Teuvankatu 14, 60320 SEINÄJOKI,
puh. 044-275 7583, juho.kotila@gmail.com
• Erkki Hietala, ASUK, Katajarinki 24, 63400 ALAVUS AS,
puh. 0400-772 854, hietala.erkki@pp.inet.fi
• Toni Lehtola, LUK, Savikivenkatu 2, 60320 SEINÄJOKI,
puh. 040-575 7214, hajypilkki@gmail.com

Varajäsenet:
– Seppo Keltamäki, LUK, Kasperinviita 17 B, 60150 SEINÄJOKI,
puh. 0500-165 518, seppo.keltamaki@netikka.fi
– Kristian Hirsimäki, KUK, Lohnakuja 6, 60550 NURMO
puh. 041-586 1103, krisu.hirsimaki@gmail.com
– Erkki Hietanen, VUK, Oltermannintie 2, 61500 ISOKYRÖ
puh. 0400-716 618, erkki.hietanen@netikka.fi
– Tero Kankaanpää, SeSOnki, Munakantie 775,
60450 MUNAKKA, puh. 044-547 7096, kankaanpaa.tero@gmail.com
– Pertti Korpitie, PK, Kaarle IX:n katu 9 E 58, 65380 VAASA,
puh. 040-587 2180, pertti.korpitie@netikka.fi
– Tero Pitkämö, KUK, Syväniementie 50, 61300 KURIKKA,
puh. 040-507 3157, tero.pitkamo@netikka.fi
– Olof Skog, TUK, Harivägen 67, 68700 TERJÄRV, puh. 06-867 6475
– Matts Rosengård, Stenvägen 54, 64300 LAPPFJÄRD,
puh. 040-571 0430, matts rosengard@hotmail.com
– Hannu Ojaniemi, Aurankatu 5 C 9, 60320 SEINÄJOKI,
puh. 040-541 6722, hannu.ojaniemi@netikka.fi
– Pasi Huhtala, ASUK, Sapsalammintie 139A, 63340 SAPSALAMPI,
puh. 0500-950 877, huhtalapasi@gmail.com
– Rami Liikaoja, SeSOnki, Ruiskallionkatu 1 a 2, 60320 SEINÄJOKI,
puh. 050-581 3045 ramiliikaoja@gmail.com
– Rauno Hemminki, LUK, Metsonpolku 3, 60510 HYLLYKALLIO
puh. 045-695 4177, rauno.hemminki@gmail.com

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *